Noteikumi:
Preču cenas jānorāda eiro (EUR).
Sadaļām, katergorijām un preču nosaukumiem jābūt latviešu valodā.
Izveidots kataloga eksporta XML fails, piemēram, kā aprakstīts zemāk.
XML failā viena prece norādīta tikai vienu reizi.
XML fails jāatjauno ne retāk, kā reizi 5 dienās.
XML failam jāatrodās uz veikala domēna,
piem. ,: http://www.veikala_adrese.lv/export_file/items_list.xml.
Atbalsta saite uz cikmaksa.lv Jūsu interneta veikalā.
xml paraugs
Daži ieteikumi.
Vienmēr pārliecinieties, ka Jūsu veikala XML fails tiek atjaunots. Tādā veidā kataloga lietotāji vienmēr iegūs precīzu informāciju par preces pieejamību un cenu.
Cenšaties bez vajadzības(3x reizes dienā) nemainīt preču cenu, jo atjaunošanas process ir visai darbietilpīgs, it īpaši, ja Jūsu veikalā ir vairāk kā miljons preču, tur klāt, lai nenoslogotu Jūsu veikala serveri - cenu atjaunošanu veicam vienu reizi diennaktī - vēlams naktī (24:00-7:00).
Kategorijas nosaukums ir vēlams precīzs, bez vecākdirektorijām un dizaina elementiem, piemēram, mums īpaši nepatīk, ja precei ir klāt preci neraksturojoši  vai vispārinoši vārdi. Piemēram, mājas, sākums, katalogs, veikals vai viss kopā, piemēram, cepures,šales,cimdi... utt. Ktegoriju nosaukums, kas neraksturo tieši kategorijas preci var neparādīties katalogā.
Būtu labi, ja laukam 'cena'(price) nepiemērot dizainu, kas var kropļot cenu. Piemēram, neizmantojiet šādu formātu XML failā "2,222.22", bet šādu:"2222.22".
Laukā 'ražotājs'(manufacturer) ir jābūt tikai ražotājam un nav vēlams tur likt preces nosaukumu un/vai preces modeli.
Preces pieaugušiem ir obligāti jānorāda Jūsu XML faila laukā 'pieaugušiem'(adult). Šīs preces katalogā netiks iekļautas.
Preces ar cenu '0,00' katalogā netiks iekļautas.
Preces bez nosaukuma katalogā netiks iekļautas.

Problēmas un risinājumi.
Veikala produktam katalogā ir cita cena, katalogā parādās produkti, kas vairs nav pieejami. - Pārbaudiet vai Jūsu veikala XML fails ir un tiek atjaunots.
Veikala preces neparādās cikmaksa.lv preču kataloga kategorijās. - Visas preces ir pieejams meklētājā, ja, piemēram, kāda prece nav kategorijā, tad, iespējams tai nav atbilstošu kategoriju, vai arī - veikala kategorijā ir maz preču. Mūsu mērķis nav ikvienu preci iekļaut katalogā, bet sniegt lietotājiem plašāko piedāvājuma klāstu, bet jebkurā gadījumā ikviena prece ir pieejama meklētājā.

Katalogā neparādās jaunākās preces vai veikala preces neparādās - Pārbaudiet vai esat veikalā ievietojuši atbalsta saiti uz cikmaksa.lv. To cik ātri un precīzi tiek atjaunoti Jūsu veikala produkti, galvenokārt, nosakat Jūs paši. No savas puses, mēs vienmēr cenšamies atjaunot preces cik ātri vien iespējams, bet, protams, prioritāte ir godprātīgiem sadarbības partneriem. Lūdzu, negaidiet aicinājumu no mūsu feinā admistratora, par atbalsta saites ievietošanu... Paldies!

Citi.
Cikmaksa.lv neveic un neievāc datus par to, ko tieši meklē mūsu apmeklētāji, tādēļ sadaļas 'ko vēlas citi' vai 'maksas sadaļas' un tamlīdzīgas mūsu lapā nav un nav arī plānota morālu apsvērumu dēļ. Cikmaksa.lv mērķis ir maksimāli ātri sniegt informāciju mūsu apmeklētājiem, tos nenovirzot no sākotnējā mērķa. Mēs esam apmeklētāju pusē. Paldies par sapratni.

Pamaniji kļūdu?
Jebkuru kļūdu gadījumā, lūdzu, sazinaties ar administratoru [email protected]
Ar cieņu, administrators.

Product prices

Find out how much the Sample XML file cost in stores. Search among millions of products, compare the price of products and choose where to buy from many online stores! Product prices - Sample XML file