Noteikumi:
Preču cenas jānorāda eiro (EUR).
Sadaļām, katergorijām un preču nosaukumiem jābūt latviešu valodā.
Izveidots kataloga eksporta XML fails, piemēram, kā aprakstīts zemāk.
XML failā viena prece norādīta tikai vienu reizi.
XML fails jāatjauno ne retāk, kā reizi 5 dienās.
XML failam jāatrodās uz veikala domēna,
piem. ,: http://www.veikala_adrese.lv/export_file/items_list.xml.
Atbalsta saite uz cikmaksa.lv Jūsu interneta veikalā.

Daži ieteikumi.
Vienmēr pārliecinieties, ka Jūsu veikala XML fails tiek atjaunots. Tādā veidā kataloga lietotāji vienmēr iegūs precīzu informāciju par preces pieejamību un cenu.
Cenšaties bez vajadzības(3x reizes dienā) nemainīt preču cenu, jo atjaunošanas process ir visai darbietilpīgs, it īpaši, ja Jūsu veikalā ir vairāk kā miljons preču.
Kategorijas nosaukums ir vēlams precīzs, bez vecākdirektorijām un dizaina elementiem, piemēram, mums īpaši nepatīk, ja precei ir klāt preci neraksturojoši  vai vispārinoši vārdi. Piemēram, mājas, sākums, katalogs, veikals utt.
Būtu labi, ja laukam 'cena'(price) nepiemērot dizainu, kas var kropļot cenu. Piemēram, neizmantojiet šādu formātu XML failā "2,222.22", bet šādu:"2222.22".
Laukā 'ražotājs'(manufacturer) ir jābūt tikai ražotājam un nav vēlams tur likt preces nosaukumu un/vai preces modeli.
Preces pieaugušiem ir obligāti jānorāda Jūsu XML faila laukā 'pieaugušiem'(adult). Šīs preces katalogā netiks iekļautas.
Preces ar cenu '0,00' katalogā netiks iekļautas.
Preces bez nosaukuma katalogā netiks iekļautas.

Problēmas un risinājumi.
Veikala produktam katalogā ir cita cena, katalogā parādās produkti, kas vairs nav pieejami. - Pārbaudiet vai Jūsu veikala XML fails ir un tiek atjaunots.
Veikala preces neparādās cikmaksa.lv preču kataloga kategorijās. - Visas preces ir pieejams meklētājā, ja, piemēram, kāda prece nav kategorijā, tad, iespējams tai nav atbilstošu kategoriju, vai arī - veikala kategorijā ir maz preču. Mūsu mērķis nav ikvienu preci iekļaut katalogā, bet sniegt lietotājiem plašāko piedāvājuma klāstu, bet jebkurā gadījumā ikviena prece ir pieejama meklētājā.
Katalogā neparādās jaunākās preces vai veikala preces neparādās - Pārbaudiet vai esat veikalā ievietojuši atbalsta saiti uz cikmaksa.lv. Vienmēr cenšamies atjaunot preces cik ātri vien iespējams, bet prioritāte ir sadarbības partneriem. Negaidiet aicinājumu no mūsu feinā admistratora, par atbalsta saiti...
Jebkuru kļūdu gadījumā, lūdzu, sazinaties ar administrātoru [email protected]

Цены на товары

Выбирайте товары, сравнивайте цены на товары и выбирайте, где покупать из множества интернет-магазинов! Цены на товары - Образец XML файла