cikmaksa.lv logo
Kādēļ pievienoties katalogam !?

1.Savstarpēja reklāma un ieteikumi: Būt daļai no kataloga nozīmē, ka jūsu darbs var tikt ieteikts citiem klientiem vai uzņēmumiem, kas meklē līdzīgus produktus vai pakalpojumus. Šāda savstarpēja reklāma var būt ļoti efektīva veids, kā piesaistīt jaunus klientus un veicināt jūsu veikala un kataloga izaugsmi.
 
2.Piekļuve jauniem tirgiem un klientu grupām: Katalogs var nodrošināt piekļuvi jauniem tirgiem un klientu grupām, kas var būt īpaši noderīgi, ja jūsu mērķis ir paplašināt savu uzņēmumu vai sasniegt jaunus klientus. Tas var palīdzēt jums paplašināt jūsu klientu bāzi un palielināt jūsu veikala izaugsmi.
 
3.Pieņemt lēmumu pievienoties katalogam var būt svarīgs solis jūsu personīgajā un profesionālajā attīstībā. Tas var nodrošināt daudzām iespējām un potenciālu veiksmīgam darbam. Turpiniet izpētīt un apsvērt savas iespējas, un ja jūs esat gatavs uzņemties šo izaicinājumu, tas var būt solis ceļā uz jaunām un aizraujošām iespējām! Katalogs ir mērķēts ilgstošai sadarbībai, tādēļ negaidiet tūlītējus rezultātus. Tāpat jāatzīmē, ka katalogs var būt pilns ar jūsu konkurentiem, kas piedāvā līdzīgus vai pat identiskus produktus vai pakalpojumus. Tas var prasīt vairāk pūles no jums, lai izcelt savu uzņēmējdarbību vai individuālo darbu un piesaistītu klientus.
 
4.Dažiem katalogiem var būt iestāšanās maksas vai abonēšanas izmaksas, kas var būt papildu finansiāls slogs uzņēmējiem. Turklāt var būt arī komisijas maksas par katru pārdošanu - klikšķi, kas var ietekmēt jūsu peļņu. Šobrīd un tuvākajā nākotnē  - cikmaksa.lv ir un būs bezmaksas preču katalogs.
 
5.Atkarība no platformas: Pārlieku liela atkarība no kādas konkrētas platformas var radīt risku, ja platforma maina noteikumus vai pārtrauc savu darbību. Tas var ietekmēt jūsu uzņēmējdarbību vai karjeru, ja jums nav alternatīvu klientu piesaistes vai pārdošanas kanālu. Tādēļ vienmēr rūpīgi izvērtējiet alternatīvas platformas vai esošos savus darbības noteikumus un partnerus.
 
6.Regulējuma un noteikumu ierobežojumi: Daži katalogi var piemērot stingrus regulējumus vai noteikumus, kas ierobežo jūsu darbību vai prasa papildu pūles un resursus, lai tos izpildītu. Tādēļ rūpīgi iepazīstaties ar prasībām un noteikumiem.
 
7.Cits viedoklis. Kvalitātes kontrole un atsauksmes. Būt daļai no kataloga var nozīmēt, ka jums ir jāsaglabā augsta kvalitāte un jānodrošina pozitīvas atsauksmes no visiem jūsu klientiem. Tas var būt izaicinoši, īpaši ja jūsu pakalpojumi vai produkti, tā teikt, neatbilst kataloga standartiem vai ja jums ir problēmas ar klientu apmierinātību kādā konkrētā katalogā. Nav šobrīd mehānisma, lai 100% kontrolētu atsauksmju patiesumu, tādēļ jāprot uzņemt kritiku, dažkārt, tieši no jūsu konkurentiem.
 
8.Pārdošanas kontrole: Daži katalogi var ierobežot jūsu kontroli pār pārdošanas procesu, piemēram, noteikt kādu īpašu maksu vai apmeklējumu limitu utt. Tas var būt traucējoši, ja jūs vēlaties pilnībā kontrolēt savu uzņēmējdarbību vai klientu pieredzi.
 
9.Ņemot vērā šīs iespējas, ir svarīgi rūpīgi izvērtēt, vai pievienošanās katalogam ir piemērots solis jūsu konkrētajā situācijā. Tas prasa izpratni par jūsu mērķiem un rūpīgu plānošanu, lai nodrošinātu, ka jūs pieņemat  lēmumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem.
 
10. Šobrīd katalogs ir izstrādes stadijā, un ir un būs paredzēts kā mazu vai vidēju internetveikalu preču katalogs. Mazs vai vidējs veikals tiek uzskatīts tāds, kas piedāvā vairāk kā vienu un mazāk kā miljons preču. Parasti mazie veikaliņi lielos preču katalogos pazūd lielo ‘gigantu’ preču klāstā... Tie kalpo kā atbalsts gigantiem, kur lielais veikals vienmēr izcelsies uz  mazā veikaliņa fona ar savu maksas reklāmu, daiļām atsauksmēm vai īpašu piedāvājumu. Cikmaksa.lv nav maksas un nav iespēju izcelt preces. Ja esat  maza vai vidēja interneta veikala īpašnieks un esat nolēmis mums pievienoties  – laipni lūgti aizpildīt pieteikuma formu un uzsākt godprātīgu sadarbību!


Lai pievienotu interneta veikalu cikmaksa.lv jāaizpilda pieteikuma forma.
Ar noteikumiem un faila paraugu var iepazīties šeit.
Veikala ievietošana ir bezmaksas.