cikmaksa.lv logo

Svarīgi!

cikmaksa.lv ir informatīva vietne un tā neko netirgo. Preču attēliem un cenām ir informatīva nozīme. Vienmēr precizē preču un produktu aktuālo cenu, un piegādes informāciju interneta veikalos

Iegūsti informāciju par preci no apkopotiem datiem.

Lai lietotājiem attēlotu objektīvu preces vērtību, kura ir pieejama šodien interneta veikalos, mēs ievācam datus par preču cenu cikmaksa.lv katalogā izvietotām precēm.
Maz labuma ir zināt, kur iegādāties lētāko preci, ja nav skaidrības par tās objektīvu cenu.
Kas ir objektīva cena? Mūsuprāt – objektīva cena ir cena, par kuru pircējs ir gatavs preci pirkt. Katalogs cikmaksa.lv ir izstrādes stadijā, un tā mērķis ir sniegt patērētājiem (potenciāliem preces pircējiem) informāciju par preču cenām un iegādes vietām, un to pieejamību. Preču katalogā preces nopirkt nevar.
Preču cenu katalogā "cikmaksa.lv" šobrīd nav maksas pakalpojumu.
Visai iegūtai informācijai vietnē "cikmaksa.lv" ir informatīvs raksturs, kas ir veidots, lai palīdzētu lietotājiem darīt izdevīgu izvēli un vērtēt preču cenas kopumā par kādu laika periodu.
 

Kā tas strādā.

Atverot katalogā kāroto preci(nospiežot uz preces attēla), lietotājs var redzēt preces vidējo cenu katalogā "cikmaksa.lv" ievietotajām precēm, un salīdzināt ar citu pārdevēju piedāvājumu, protams, ja tāds ir...

Kontakti.
Priekšlikumiem, ieteikumiem vai ziņojumiem par kļudām, lūdzu, rakstiet e-pastu "[email protected]" vai  izmantojiet kontaktformu.
 
Lietojiet cenu katalogu "cikmaksa.lv" un veiciet izdevīgus, un pārdomātus pirkumus!

Ar cieņu, administrators.