cikmaksa.lv logo
Kādēļ svarīga ir atbalsta saite uz katalogu.
Atbalsta saite jūsu veikalos balancē mūsu izejošās un ienākošās saites, tā teikt, notur līdzsvaru. Piemēram, no kataloga cikmaksa.lv ir izejoša saite uz katru, mūsu noteikumiem atbilstošu, preci jūsu veikalā. Tādēļ, ja kāds veikals nav ievietojis atbalsta saiti, tad, iespējams, viņš cenšās pelnīt ienākošās saites uz, pirmkārt, kataloga rēķina, otrkārt, uz pārējo veikalu rēķina. Šī iemesla dēļ, šādus veikalus mēs neatbalstam un vairs nepievienojam katalogam.
Kā zināms, tad sadarbība prasa piepūles no abām pusēm. Nemēdz būt vienpusēju sadarbību. Tādēļ - veikali bez atbalsta saites, manuprāt, var tikt uzskatīti par visu..., bet tikai ne par sadarbības partneriem.
Manis gūtā sadarbības partneru meklēšanas/pētīšanas pieredze liecina, ka daudzi cilvēki joprojām nesaprot elementāras lietas un nepiekopj godprātīgas sadarbības praksi, un vēlās iedzīvoties uz sveša rēķina, bet šādus 'partnerus' mēs dzēšam no kataloga un ievietojam savā 'melnajā sarakstā'. Atbalsta saites tiek ikklaiku pārbaudītas, lūdzu, ņemiet to vērā. Piemēram, ja uz veikala pievienošanas brīdi saite ir, bet vēlāk tā tiek noņemta, tad visdrīzāk, ka šāds veikals tiks neatgriezeniski dzēsts no kataloga. Vienīgais izņēmums ir kļūdas, kuras, protams, mēs protam atšķirt no negodprātīgām darbībām...