cikmaksa.lv logo
Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, ko pieļauj pircēji, ir pulksteņa iegāde ar “aklo” ciparnīcu. Tas nozīmē, ka uz pulksteņa ciparnīcas virsmas ir pārāk daudz simbolu vai attēlu vai pretēji - to nav vispār, bultu krāsa saplūst ar fona krāsu. Ja vēlaties uzzināt laiku ar paviršu skatienu, jūs varat redzēt jebko, izņemot bultiņas un laiku.
Dažus cilvēkus kaitina kvarca modeļu tikšķēšana naktī. Kad visas skaņas norimst, vienkārši nav iespējams aizmigt no šīs skaņas. Bet šīs neērtības ir viegli novērst - jums vienkārši jāizvēlas kvarca kustība bez klikšķiem - tā ir klusa. Kas attiecas uz mehāniskajiem sienas pulksteņiem, tad to darba skaņa ir daudz patīkamāka dzirdei: tāda tikšķēšana nevienu nekaitina.
Dizains - pērkot sienas pulksteni, parasti uzmanība tiek pievērsta dizainam. Ir modeļi, kas var viegli iekļauties jebkurā interjerā. Ļoti populāri ir sienas pulksteņi ar mākslīgi vecinātām ciparnīcām un citām detaļām. Vintage vienmēr ir populāra, it īpaši telpās ar klasisku apdari. Liels sienas pulkstenis ar svārstu palīdzēs piepildīt telpu. Viens no populārākajiem modeļiem ir pulkstenis ar dzeguzi. Tie labi iederēsies istabas dizainā pilsētas dzīvoklī. Lauku mājai šis risinājums varētu būt nevainojams. Daudzi ražotāji piedāvā stilīgus dzegužu modeļus.

Daži vienkārši padomi palīdzēs izvēlēties pulksteni jebkurai telpai.
Ierīces izmēram jāatbilst telpas izmēram. Tas ir, jo lielāka telpa, jo lielāks ir pats pulkstenis.
Daudz kas ir atkarīgs no dekoratīvajiem elementiem telpā. Ja to ir daudz, tad labāk izvēlēties vienkāršu sienas modeli ar klasisku ciparnīcu, kas neizceļas uz kopējā fona. Ja telpā ir maz dekoratīvu priekšmetu, tad labāk apstāties pie gaišāka pulksteņa.
Jāņem vērā kopējā krāsu shēma: pašam pulkstenim ir jāatbilst kopējam dizainam.

Sienas pulksteņa izvēlē nav nekas grūts. Galvenais ir veltīt mazliet laiku izvēlei, ņemot vērā visus apstākļus, kas  jums ir svarīgi.
Sienas pulksteņi