logo

Svarīgi!

cikmaksa.lv ir informatīva vietne un tā neko netirgo. Preču attēliem un cenām ir informatīva nozīme. Vienmēr precizē preču un produktu aktuālo cenu, un piegādes informāciju interneta veikalos

Iegūsti informāciju par preci no apkopotiem datiem.

Lai lietotājiem attēlotu objektīvu preces vērtību, kura ir pieejama šodien veikalos, mēs ievācam datus par preču cenu maiņām cikmaksa.lv katalogā izvietotām precēm.
Maz labuma ir zināt, kur iegādāties lētāko preci, ja nav skaidrības par tās objektīvu cenu.
Kas ir objektīva cena? Mūsuprāt – objektīva cena ir cena, par kuru pircējs ir gatavs preci pirkt. Katalogs cikmaksa.lv ir izstrādes stadijā, un tā mērķis ir sniegt patērētājiem (potenciāliem preces pircējiem) informāciju par preču cenām un iegādes vietām. Katalogā preces nopirkt nevar.
Katalogā nav maksas pakalpojumu.
Visai iegūtai informācija cikmaksa.lv ir informatīvs raksturs, kas ir veidots, lai palīdzētu lietotājiem darīt izdevīgu izvēli un vērtēt preču cenas kopumā par kādu laika periodu.
 

Kā tas strādā.

Atverot katalogā kāroto preci(nospiežot uz preces banerī ievietoto pogu 'info' vai  'vidējā cena...'), lietotājs var redzēt preces vidējo cenu katalogā cikmaksa.lv ievietotajām precēm, un salīdzināt ar cenu šobrīd, kā arī ir norādīta cenas starpība, protams, ja tāda ir. Vidējais cenas aprēķins ir aptuvens un tiek veikts no brīža, kad prece tiek ievietota katalogā vai pēdējo mēnešu laikā. 

Kontakti.
Priekšlikumiem, ieteikumiem vai ziņojumiem par kļudām, lūdzu, izmantojiet kontaktformu.
 
Lietojiet katalogu cikmaksa.lv un veiciet izdevīgus un pārdomātus pirkumus!
Ar cieņu, administrators.
Preču cenas

cik maksā Par mums veikalos. Meklē starp miljoniem preču, salīdzini preču cenu un izvēlies kur pirkt starp daudziem interneta veikaliem! Preču cenas - Par mums